Bike Holder Pro™
premium accessories

Mocny chwyt

Stabilny

Twój telefon jest bezpieczny na każdej drodze

Uniwersalny

Pasuje do każdego telefonu i roweru

Praktyczny

Pełna regulacja, szybki montaż i demontaż

Stabilny w każdej sytuacji

Rożne drogi, rowery i telefony, ale jeden uchwyt. Dlatego, że Bike Holder Pro™ trzyma stabilnie telefon na każdej drodze i kierownicy. Mocne, gumowe zaciski precyzyjnie dopasują się do wielkości Twojego telefonu, unieruchamiając go w wybranej pozycji. Stabilizację telefonu dodatkowo wzmacnia mata antypoślizgowa, wyścielająca uchwyt. Za pomocą pokrętła dopasujesz szerokość mocującego klipa tak, aby idealnie obejmował kierownicę roweru. Z Bike Holder Pro™ masz pewność, że nawet na wertepach Twój telefon ani drgnie.

Wygodny i praktyczny

Bike Holder Pro™ sprawdzi się zarówno w trakcie jazdy terenowej, nieśpiesznej przejażdżki po mieście czy na spacerze z pociechą. Łatwy montaż i demontaż sprawi, że przymocowanie uchwytu potrwa dosłownie chwilę, abyś Ty mógł się cieszyć bezpieczeństwem swojego telefonu i komfortem jego użytkowania.

Uniwersalny i totalnie dopasowany

Jeden uchwyt, a wiele zastosowań. Bike Holder Pro™ zamontujesz nie tylko na kierownicy roweru, ale także hulajnogi, czy wózka dziecięcego. Dzięki wygodnej regulacji klipu mocującego, uchwyt dopasujesz do niemal każdej kierownicy lub rączki. Duży zakres regulacji uchwytu pozwoli Ci ustawić telefon w optymalnym dla Ciebie położeniu. Bike Holder Pro™ możesz obrócić o 360°, więc szybka zmiana ustawienia telefonu w poszukiwaniu najlepszej trasy nie stanowi żadnego problemu.

Bezproblemowy w obsłudze

Pilny telefon, gdy mkniesz na rowerze po leśnej drodze? No problem. Bike Holder Pro™ posiada specjalny przycisk zwalniający zaciski na telefonie. Naciskasz, wyjmujesz i rozmawiasz. Błyskawiczna akcja. Zamocowanie telefonu w uchwycie jest równie szybkie i łatwe. Z Bike Holder Pro™ możesz także swobodnie korzystać z telefonu w czasie jazdy.

Skład zestawu:

– 1 szt. Bike Holder Pro™