Drive & Charge™
Car holder and charger

Uchwyt pełen energii!

Inteligentne ładowanie

Uchwyt z funkcją ładowania indukcyjnego 15W

Automatyczne dopasowanie

Stabilnie trzyma każdy typ smartfona

Optymalne położenie

Na kokpicie, przedniej szybie lub w kratce wentylacyjnej

Automatyczne dopasowanie

Mały, duży, średni – to nie ma znaczenia. Uchwyt Drive & Charge™ pasuje do każdego telefonu, bez względu na jego rozmiar i markę. Automatyczne zaciski perfekcyjnie dopasują się do wymiarów obudowy, gwarantując pełne bezpieczeństwo smartfona w czasie jazdy. Co ważne, holder mocno trzyma telefon nawet, gdy wyłączysz silnik. Z Drive & Charge™  Twój smartfon jest bezpieczny w każdej sytuacji!

Inteligentne ładowanie

Rozładowana bateria w trasie? Nigdy, jeśli masz Drive & Charge™. Uchwyt posiada funkcję ładowania indukcyjnego z mocą do 15W, aby móc bez ograniczeń korzystać z aplikacji w samochodzie. Co ważne, panel ładowania indukcyjnego posiada system chłodzenia, dzięki czemu telefon nie nagrzewa się w uchwycie, a bateria jest stale pełna.  Wybierz Drive & Charge™  – zaawansowaną ochronę Twojego smartfona, gdy prowadzisz!

*Ładowarka nie jest dołączona do zestawu. Rekomendujemy korzystanie z ładowarki  
3mk Protection Hyper Car Charger 30W.

Optymalne położenie

Z Drive & Charge™  Twój telefon jest zawsze tam, gdzie lubisz. Uchwyt posiada dwa typy mocowania – klips oraz teleskopowe ramię z mocną przyssawką. Dlatego zamocujesz holder w kratce wentylacyjnej, na przedniej szybie lub desce rozdzielczej. Co więcej, obrotowy sworzeń umożliwi Ci ustawienie telefonu w uchwycie pod dowolnym kątem, a teleskopowe ramię pozwoli na ustawienie telefonu w najbardziej optymalnej pozycji. Cenisz sobie komfort podróży? Wybierz Drive & Charge™, aby wygodnie i bezpiecznie korzystać z telefonu w czasie jazdy.

Szybki montaż
i demontaż

Technologia Clean&Use™ umożliwia szybką i wielokrotną zmianę miejsca mocowania uchwytu. Materiał,  z którego wykonano przyssawkę nie traci swoich właściwości przylegających pomimo częstej zmiany położenia holdera. Wygodny przycisk wentylowy pozwala łatwo odczepić i ponownie zamocować uchwyt do szyby lub deski rozdzielczej. Jeden klik i gotowe. Z Drive & Charge™  Twój telefon jest zawsze tam, gdzie Ci wygodnie!

Skład zestawu:

– 1 szt. Drive & Charge™

– Kabel USB Typ-A

Specyfikacja:

Napięcie wejściowe/prąd5V/2A, 9V/1.67A, 12V/1.67A
Moc wyjściowa5W/7.5W/10W/15W
Moc ładowania110k - 205k Hz
Sprawność ładowania≥ 72%
Odległość ładowania≥ 8mm
Kabel w zestawieTak (Typ-A)

Pliki do pobrania

Drive & Charge™

Deklaracja CE

Instrukcja