*in 3mk Protection history.

Super twarde

solidna ochrona ekranu

Full Screen

idealnie pokrywa całą powierzchnię wyświetlacza

Nowoczesne

kompatybilne z Face ID i Finger Print

Najtwardsza ochrona

na rynku

Dla wymagających użytkowników smartfonów stworzyliśmy Hardy® 

– super twarde szkło, które zapewni solidną ochronę ekranu 

przed rozbiciem i zarysowaniem. 

Współczynnik twardości 9H oznacza, że nic nie zarysuje wyświetlacza, 

oprócz… diamentu. Pęk kluczy, garść monet czy ostre drobiny piasku 

są całkowicie nieszkodliwe dla ekranu zabezpieczonego szkłem 

Hardy®. 

Hardy® to coś więcej niż szkło hartowane. Hardy® to synonim 

jakości i bezpieczeństwa, nawet dla najbardziej wymagających.

Kupując szkło Hardy® z wygrawerowanym logo w lewym, górnym rogu, masz pewność, że kupujesz oryginalny i certyfikowany produkt od sprawdzonego dostawcy.

The hardest glass

in 3mk Protection history

Szkło Hardy® to idealna propozycja dla osób, które korzystają 

z wysokiej jakości smartfonów, stawiają na najnowsze technologie 

ochronne i chcą mieć pewność, że wyświetlacz zawsze będzie jak nowy.

Zabezpiecza każdy

centymetr ekranu

Hardy® ściśle przylega do ekranu, idealnie go pokrywając i chroniąc maksymalną powierzchnię wyświetlacza. Precyzyjne wycięcia w szkle gwarantują, że czujniki oraz przedni aparat są w pełni funkcjonalne, a jednocześnie dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem. 

 

Hardy® sprawia, że każdy centymetr kwadratowy ekranu Twojego smartfona będzie zawsze w idealnym stanie, bez względu na okoliczności.

Kompatybilne

z najnowszymi rozwiązaniami

Hardy® to szkło na czasie. Kompatybilne z nowoczesnymi czytnikami linii papilarnych oraz Face ID na wyświetlaczu smartfona. Doskonałą responsywność

na dotyk szkło zawdzięcza zastosowanej technologii Easy Fit.

 

Hardy® jest cienkie i krystalicznie przezroczyste, dzięki czemu nie zakłóca systemu rozpoznawania twarzy. Z Hardy® otrzymujesz najlepszą ochronę w nowoczesnym i ekskluzywnym wydaniu.

Szybki i perfekcyjny

montaż

Hardy® zamontujesz szybko i co ważne – perfekcyjnie. Zastosowaliśmy technologię Easy Fit, czyli specjalny klej, aby każdy mógł idealnie dopasować szkło do ekranu nie tracąc na to zbyt wiele czasu. Dołączone do Hardy® akcesoria ułatwiają idealne dopasowanie szkła ochronnego do wyświetlacza.

 

Hardy® na iPhone’a posiada dodatkową warstwę antystatyczną, która zapobiega przywieraniu kurzu do ekranu podczas montażu szkła. Wystarczy chwila, aby wyświetlacz Twojego smartfona zyskał pełną ochronę przed rozbiciem i rysami.

Szkło hartowane

w wersji premium

Wysokiej jakości smartfony zasługują na najlepszą ochronę, jaka jest dostępna na rynku. Dlatego powstało Hardy® – szkło hartowane przez niemal 5 godzin w temperaturze 400 stopni, wzmocnione chemicznie i złożone aż z 5 warstw. Zastosowana technologia produkcji gwarantuje zwiększoną odporność szkła na uszkodzenia mechaniczne. To nie wszystko.

 

Dla pełnego komfortu użytkowania Hardy posiada wysokiej jakości warstwę oleofobową, która zapewnia doskonały poślizg palca po powierzchni ekranu i wysoką czułość ekranu na dotyk. Z kolei warstwa antymikrofobowa wzbogacona w nanocząsteczki srebra, utrzyma Twój ekran w idealnej czystości, dyskretnie likwidując wirusy, grzyby i pleśnie. Hardy® oferuje także pełną klarowność obrazu i idealne odwzorowanie kolorów na ekranie (Ultra Pure HD).

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Tak. Hardy® jest kompatybilne z wszystkimi etui od 3mk oraz z większością etui dostępną na rynku.

Szkło Hardy® nie zaburza jakości dotyku ekranu.

Hardy® jest dodatkowo wzmocniony chemicznie, dzięki czemu jest bardziej odporny na zarysowania, pęknięcia i uszkodzenia.

Skład zestawu:

– 3mk HARDY®, squeegee, installation set. 

Kupując szkło Hardy® z wygrawerowanym logo w lewym, górnym rogu, masz pewność, że kupujesz oryginalny i certyfikowany produkt od sprawdzonego dostawcy.