Hyper Cable 100W

Type-C to Type-C

Jeden kabel, wiele możliwości

Powłoka PVC

Masz pewność, że się nie urwie

Uniwersalny

Podłączysz telefon, tablet oraz laptop

Technologie QC i PD

Błyskawicznie naładujesz urządzenie

Wyjątkowo praktyczny

Wytrzymały i długi – taki właśnie jest nasz kabel USB Type-C to Type-C. Powłoka PVC wzmacnia kabel, dzięki czemu będziesz mógł go używać przez lata. A dwa metry długości pozwalają swobodnie korzystać z telefonu czy tableta w trakcie ładowania. Szukasz praktycznego i wygodnego w użytkowaniu kabla? W takim razie nasz Hyper Cable będzie idealny!

Kabel do wszystkiego

Otwierasz szufladę, a tam pełno splątanych kabli. Koszmar. Po co się męczyć szukając tego właściwego, gdy możesz mieć jeden kabel – uniwersalny. Nasz Hyper Cable bez problemu podłączysz do smartfona, tableta, a nawet laptopa. A gdy podłączysz, to możesz ładować oraz przesyłać dane – pliki, zdjęcia czy filmy. Nie szukaj już więcej kabli, wybierz Hyper Cable USB Type-C to Type-C – kabel do wszystkiego!

Ładuje z mocą

Szybko, sprawnie i skutecznie – tak ładuje urządzenia nasz Hyper Cable. Zastosowane w kablu technologie Quick Charge 3.0 oraz Power Delivery pozwalają naładować telefon, tablet i laptop z mocą 100W w bardzo krótkim czasie. Wybierz Hyper Cable USB Type-C to Type-C, a rozładowana bateria przestanie stanowić problem.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

USB-C to USB-C 100W 5A

Tak, jest kompatybilny z POWER DELIVERY (PD) oraz QUICK CHARGE (QC).

Tak, wszystkie nasze kable do ładowania obsługują transfer danych.

Kable pokryte są mocnym, wytrzymałym PVC. Końcówki wykonane są z aluminium oraz poliwęglanu. W środku użyte są druciki z pełnej miedzi dla najwyższej jakości użytkowania.

Hyper Cable

USB-C to C 2m 100W

Specyfikacja:

Hyper Cable
USB-C to USB-C
Długość2 m
Napięcie5A
Materiałaluminium + PVC
Funkcjaładowanie + transfer danych
Max. moc100W
Transmisja danych480 Mbps
Waga64 g

Pliki do pobrania

USB-C to C 2m 100W

Deklaracja CE