Hyper Cable 4K60Hz

USB Type-C to Type-C

Niezrównana jakość przesyłu

Wysoka jakość przesyłu audio i video

Ciesz się ostrym obrazem i czystym dźwiękiem

Podwójne ekranowanie

Obraz i dźwięk bez żadnych zakłóceń

Szybki przesył danych

Pobieraj duże pliki nie tracąc przy tym czasu

Przesyła w najwyższej jakości

Nasz kabel USB Type-C to Type-C gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Umożliwia przesył audio i video z prędkością 60FPS oraz w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu obraz na ekranie jest zawsze ostry, a dźwięk bez najmniejszych zakłóceń. Łącząc urządzenia naszym kablem oglądasz filmy i słuchasz muzyki z prawdziwą przyjemnością.

Redukuje zakłócenia

Aby przesył audio i video był jeszcze lepszy zastosowaliśmy podwójne ekranowanie. Nowoczesna konstrukcja kabla minimalizuje zakłócenia w przesyle sygnału, co pozwala zachować najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Ekranowanie ogranicza także promieniowanie elektromagnetyczne. Z Hyper Cable Type-C to Type-C masz po prostu pewność, że nic nie zakłóca perfekcyjnego odbioru dźwięku i obrazu.

Wspiera najnowsze technologie

Szybki transfer danych do 5Gbit, USB generacji 3.1 oraz wsparcie dla technologii Quick Charge i Power Delivery gwarantują, że kabel błyskawicznie prześle dane oraz sygnał audio i video. Dzięki temu czas pobierania dużych plików ze zdjęciami, filmami czy grami komputerowymi jest skrócony do minimum. Co więcej, Hyper Cable błyskawicznie naładuje telefon, laptop oraz tablet. Oszczędzaj czas ładując urządzenia i przesyłając pliki za pomocą naszego kabla!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

USB-C to USB-C 100W 5A

Tak, jest kompatybilny z POWER DELIVERY (PD) oraz QUICK CHARGE (QC).

Tak, wszystkie nasze kable do ładowania obsługują transfer danych. Kabel także obsługuje transmisję audio i video 4k60Hz.

Kable pokryte są mocnym, wytrzymałym PVC. Końcówki wykonane są z aluminium oraz poliwęglanu. W środku użyte są druciki z pełnej miedzi dla najwyższej jakości użytkowania.

Hyper Cable 4K60Hz

USB-C to C 1m 100W

Specyfikacja:

Hyper Cable 4K60Hz
USB-C to USB-C
Długość1 m
Napięcie5A
Materiałaluminium + PVC
Funkcjaładowanie + transfer danych + audio + video
Waga38 g
Max. moc100W

Pliki do pobrania

USB-C to C 1m 100W

Deklaracja CE