Hyper Car Charger 100W

Zaskakuje szybkością i mocą

Technologia Power Delivery

Błyskawicznie ładuje urządzenia

Dwa porty USB

Ładuje telefon i laptop na raz

Led Light

Wygodne ładowanie w ciemnościach

Dopasuj kolor do kokpitu

Hyper Car Charger 100W ma specjalną silikonową gumkę, którą możesz zdjąć, jeśli chcesz. Gumka pełni funkcje estetyczne i praktyczne. Nakładasz gumkę i ładowarka świetnie komponuje się z ciemnym kolorem kokpitu. Zdejmujesz gumkę, a ładowarka idealnie współgra z jasnym wnętrzem samochodu. Co ważne, nasza magiczna gumka nie brudzi się i sprawia, że ładowarka nie wyślizgnie się z dłoni, nawet tej spoconej.

Ładuj błyskawicznie

Intensywnie korzystasz z telefonu w samochodzie? W takim razie Hyper Car Charger 100W to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Błyskawicznie naładujesz telefon, dzięki technologii Power Delivery, która umożliwia przesyłanie mocy aż 100W przez złącze typu USB-C. Podłączasz i w krótkim czasie znów masz pełną baterię. Z Hyper Car Charger 100W masz pewność, że rozmowa nigdy nie urwie się w pół słowa z powodu rozładowanej baterii.

Bądź w pełni mobilny

Telefon pasażera domaga się świeżej dawki energii? Nie ma problemu. Z naszą ładowarką samochodową możesz ładować aż dwa urządzenia na raz – przez złącze typu USB-A oraz USB-C. Co więcej, do ładowarki podłączysz nie tylko telefon, ale także laptopa. Z Hyper Car Charger 100W Ty i Twój pasażer jesteście po prostu w pełni mobilni.

Zobacz więcej z Led Light

Zadbaliśmy o pełen komfort korzystania z naszej ładowarki. Gdy podróżujesz nocą delikatne światło LED wskaże Ci port USB do podłączenia telefonu lub laptopa. Dzięki temu, nie musisz odrywać wzroku od drogi, aby wpiąć telefon. Praktyczne i wygodne rozwiązanie. Co więcej, funkcja Led Light współgra z nowoczesnym design’em Hyper Car Charger 100W, a ładowarka wygląda atrakcyjnie we wnętrzu każdego samochodu.

Ładuje bezpiecznie

Bezpieczeństwo w czasie jazdy to dla nas priorytet. Dlatego urządzenie posiada ochronę antyprzepięciową, aby jednoczesne ładowanie telefonu i laptopa było bezpieczne. Zastosowane zabezpieczenie wyklucza ryzyko zwarcia podczas ładowania, a korzystanie z ładowarki jest w pełni komfortowe. Szukasz godnego zaufania towarzysza podróży? Wybierz Hyper Car Charger 100W z ochroną antyprzepięciową!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ładowarka ma maksymalną moc wyjściową 5A (do 4,5A na port USB-A; 5A na port USB-C). USB C POWER DELIVERY (PD) 100W, USB-A QUICK CHARGE (QC) 3.0 22.5W. USB-A + USB-C – 18W+45W.

Tak, jest kompatybilna z POWER DELIVERY (PD3.0) oraz QUICK CHARGE (QC4.0).

Ładowarka posiada 1 wejście USB Type-C oraz jedno wejście USB-A.

Skład zestawu:

– 1 szt. Hyper Car Charger 100W

Specyfikacja:

Rodzaj złączaUSB Typ C - 1 szt. / USB Typ A - 1 szt.
Liczba zasilanych urządzeń2
RodzajŁadowarka samochodowa
Gwarancja24 miesiące
Napięcie wyjściowe USB-A [V]5V-4.5A, 9V-2A, 12V-1.5A (QC3.0 22.5W)
Napięcie wyjściowe USB-C [V]5V5A, 9V5A, 12V5A,15V/5A, 20V/5A (100W)
Moc [W]max 100
Szybkie ładowanieTak
Kabel w zestawieNie

Zakres mocy:

USB-C:100W MAX
USB A QC3.0:22.5W MAX
USB-C+USB-A:45W + 18W MAX

Pliki do pobrania

Hyper Car Charger 100W

Deklaracja CE