Hyper Charger 20W

Szybkość & Wygoda

Power Delivery i Quick Charge

Szybko naładuj nawet laptopa

Ładuj więcej

Podłącz jednocześnie aż 2 urządzenia

Zasób 16

Kompaktowy design

Używaj nawet w podróży

Zawsze pod ręką

Ładowarka 20W to idealny towarzysz w podróży. Kompaktowy design oraz technologia ładowania Quick Charge sprawiają, że ładowanie urządzeń jest niezwykle szybkie i wygodne. Ładowarka zmieści się w kieszeni oraz damskiej torebce – zawsze masz pod ręką niezawodne rozwiązanie na wypadek rozładowania się baterii w smartfonie czy laptopie.

Bądź w pełni mobilny

Jedna ładowarka = wiele urządzeń. Jeśli intensywnie korzystasz z urządzeń mobilnych, zwłaszcza w podróży, to ładowarka 20W jest tym, czego potrzebujesz. Wyposażyliśmy ją w nowoczesną technologię Power Delivery (PD), dzięki czemu szybko naładujesz zarówno smartfon i tablet, jak i dużego laptopa. Co ważne, nie ma ryzyka uszkodzenia baterii, gdyż moc ładowania dopasowuje się do danego urządzenia. Ładowarka z PD daje pełną mobilność gdziekolwiek jesteś.

Rozładowana bateria? No problem.

Z naszą ładowarką nie stracisz już cennego czasu na ładowanie smartfona czy tabletu. Wyposażyliśmy ją w nowatorską technologię Quick Charge 3.0., dzięki której urządzenia ładują się błyskawicznie. Ładowarka 20W jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą być w kontakcie z innymi non stop. Rozładowana bateria? No problem. Podłączasz, a za chwilę znów ruszasz w drogę, będąc stale „pod telefonem”.

Ładowarka, która łączy

W podróż zabieramy to, co niezbędne – smartfon, laptop, tablet oraz oczywiście Hyper Charger 20W. Dzięki niej szybko naładujesz aż 2 urządzenia jednocześnie. Świetne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na czasie. Co więcej, nasza ładowarka łączy nie tylko urządzenia, ale także ludzi – każdy może się pod nią podpiąć…ze swoim mobilnym urządzeniem (-:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ładowarka ma maksymalną moc wyjściową 20W przy prądzie wyjściowym 3A. Można podłączyć do ładowarki 2 urządzenia na raz.

Tak, jest kompatybilna z POWER DELIVERY (PD3.0) oraz QUICK CHARGE (QC3.0).
Ładowarka posiada 1 wejście USB Type-C oraz jedno wejście USB-A.

Skład zestawu:

– 1 szt. Hyper Charger 20W

Specyfikacja:

Rodzaj złączaUSB Typ C - 1 szt. / USB Typ A - 1 szt.
Liczba zasilanych urządzeń2
RodzajŁadowarka sieciowa
Gwarancja12 miesięcy
Napięcie wyjściowe [V]5V/9V/12V
Prąd wyjściowy [A]max 3A
Moc [W]max 20
Szybkie ładowanieTak
Kabel w zestawieNie

Pliki do pobrania

Hyper Charger 20W

Deklaracja CE