Hyper Charger 65W

Szybkość & Moc

Power Delivery i Quick Charge

Szybko naładuj nawet laptopa

Ładuj więcej

Podłącz jednocześnie aż 3 urządzenia

Led Light

Ładuj nawet w całkowitych ciemnościach

GaN Technology

Nowa jakość ładowania

Oszczędzaj czas z Quick Charge

Śpieszysz się, a smartfon rozładowany? No problem. Z Quick Charge 4.0 ładowanie urządzeń trwa naprawdę krótko. Zastosowana w ładowarce technologia QC zwiększa napięcie prądu płynącego do urządzenia, dzięki czemu skracasz czas ładowania nawet o kilkadziesiąt minut w ciągu dnia. Świetne rozwiązanie dla osób, które intensywnie korzystają z urządzeń mobilnych. Co ważne, technologia QC jest całkowicie bezpieczna dla baterii.

GaN - nowa jakość ładowania

Ultraszybka ładowarka, którą bez problemu zmieścisz w kieszeni. Zastosowaliśmy innowacyjny tranzystor oparty o półprzewodnik GaN, dzięki któremu ładowarka jest bardzo wydajna, energooszczędna oraz kompaktowa. Małe, zgrabne pudełeczko, ładujące urządzenia z wielką mocą. Z Hyper Charger 65W odkryjesz nową jakość ładowania.


Ładuj każde urządzenie

Stawiamy na mocne ładowanie wszystkich urządzeń przenośnych. Dlatego naszą ładowarkę 65W wyposażyliśmy w technologię Power Delivery (PD) umożliwiającą przesyłanie dużych mocy przez złącze typu USB-C. Co ważne, wielkość przesyłu jest dostosowana do typu podłączonego urządzenia. Dzięki temu, bez problemu naładujesz nie tylko smartfon i tablet, ale także duży laptop. Z naszą ładowarką staniesz się naprawdę mobilny.

Led Light rozjaśni mrok

Już nigdy więcej nie musisz szukać po omacku ładowarki wpiętej do kontaktu. Środkowy port naszej ładowarki delikatnie świeci w ciemności wskazując, gdzie podłączyć kabel do ładowania urządzenia. Rozwiązanie Led Light idealnie komponuje się z eleganckim designem ładowarki. Funkcjonalnie, estetycznie i wygodnie.

Ładuj więcej niż jedno

Dla każdego, kto posiada więcej niż jedno urządzenie przenośne stworzyliśmy ładowarkę idealną. Ładuje aż 3 urządzenia na raz! Teraz Twój rozładowany laptop nie musi czekać aż naładuje się smartfon. Po prostu podłącz wszystko jednocześnie. Wygodnie i szybko. Co więcej, urządzenia znajomych i rodziny też mogą się podpiąć pod naszą ładowarkę (-:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ładowarka ma maksymalną moc wyjściową 65W przy prądzie wyjściowym 3A (do 2,4 A na port USB-A; 3 A na port USB-C). W sumie może mieć max 5.4A przy podłączeniu 2 urządzeń na raz.

Tak, jest kompatybilna z POWER DELIVERY (PD3.0) oraz QUICK CHARGE (QC4.0).
Ładowarka posiada 2 wejścia USB Type-C oraz jedno wejście USB-A.

Skład zestawu:

– 1 szt. Hyper Charger 65W

Specyfikacja:

Rodzaj złączaUSB Typ C - 2 szt. / USB Typ A - 1 szt.
Liczba zasilanych urządzeń3
RodzajŁadowarka sieciowa
Gwarancja12 miesięcy
Napięcie wyjściowe [V]5V/9V/12V/15V
Prąd wyjściowy [A]max 5A
Moc [W]max 65
Szybkie ładowanieTak
Kabel w zestawieNie

Zakres mocy:

USB-C1:65W MAX
USB-C2:33W MAX
USB-A:30W MAX
USB-C1+USB-C2:45W+18W (63W MAX)
USB-C1+USB-A:45W+18W (63W MAX)
USB-C2+USB-A5V/3A (15W MAX)
USB-C1+USB-C2+USB-A45W+15W (60W MAX)

Pliki do pobrania

Hyper Charger 65W

Deklaracja CE