Hyper Silicone Cable 100W

Type-C to Type-C

Dwa metry najwyższej jakości

Wytrzymały i trwały

600% mocniejszy o pozłacanych końcówkach

Wygodny w użytkowaniu

Łatwo zwiniesz i podłączysz. Biały lub czarny, do wyboru

Ładuje z mocą 100W

Nie traci właściwości nawet w ekstremalnych temperaturach

Wyjątkowo wytrzymały i trwały

Szukasz niezawodnego kabla? Wybierz nasz Hyper Silicone Cable – kabel, który się nie urwie i jest wysoce odporny na korozję. Zastosowany w kablu materiał silikonowy jest aż o 600% bardziej wytrzymały niż w standardowych kablach, a pozłacane końcówki są znacznie trwalsze niż zwykłe wtyki. Co więcej, pozłacane końcówki zapewniają lepsze przewodnictwo. Mocny i elegancki Hyper Silicone Cable to kabel, który nigdy Cię nie zawiedzie!

Wygodny w użytkowaniu

Giętki, cienki i długi na 2 metry. Kabel niemal idealny. Nasz Hyper Silicone Cable bez problemu zwiniesz w elegancki rulonik i schowasz do kieszeni lub torebki. Dzięki temu możesz mieć go zawsze przy sobie i ładować urządzenie, kiedy tego potrzebujesz. 2 metry długości umożliwiają podłączenie kabla nawet, gdy gniazdko elektryczne jest w bardzo niewygodnym miejscu, np. za szafą. Kabel występuje w dwóch kolorach – czarnym i białym. Rozwiń, podłącz, zwiń i schowaj do kieszeni – z Hyper Silicone Cable ładowanie jest takie proste!

Ładuje z mocą w każdych warunkach

Nasz kabel ładuje urządzenia z mocą 100W w każdych warunkach. Ekstremalny upał czy siarczysty mróz – dla Hyper Silicone Cable nie ma różnicy. Zastosowaliśmy wysoce odporny na temperatury materiał silikonowy, który zachowuje swoje właściwości zarówno przy plus 200, jak i minus 60 stopniach C. Wyjmij kabel z nagrzanego bagażnika i podłącz, a naładuje urządzenie tak samo szybko i bezproblemowo jak w temperaturze pokojowej. Wybierz Hyper Silicone Cable na ekstremalne sytuacje!

Komfort użytkowania i bezpieczeństwo

Nasz kabel bez problemu podłączysz do urządzenia, które jest zabezpieczone nawet grubym etui. Sprytne żłobienia w pozłacanych wtykach ułatwiają wpięcie kabla w gniazdo smartfona, tableta oraz notebooka. Szybko i wygodnie. Bezpieczeństwo kabli gwarantuje certyfikat CE – ROHS (brak szkodliwych dla ludzi i środowiska substancji).

FAQ - najczęściej zadawane pytania

USB-C to USB-C 100W 5A

Tak, jest kompatybilny z POWER DELIVERY (PD) oraz QUICK CHARGE (QC).

Tak, wszystkie nasze kable do ładowania obsługują transfer danych.

Kable pokryte są mocnym, wytrzymałym i hipoalergicznym silikonem. Końcówki wykonane są z aluminium oraz poliwęglanu. W środku użyte są druciki z pełnej miedzi dla najwyższej jakości użytkowania.

Hyper Silicone Cable

USB-C to C 2m 100W

Specyfikacja:

Hyper Silicone Cable
USB-C to USB-C
Długość2 m
Napięcie5A
Materiałaluminium + silikon
Funkcjaładowanie + transfer danych
Waga70 g
Max. moc100W

Pliki do pobrania

USB-C to C 2m 100W

Deklaracja CE