Hyper Wireless
Charger 3w1 / 15W

Jedna ładowarka wiele możliwości!

Ładowanie smartwatchy: tylko Apple

Ładowanie indukcyjne

Najnowsza technologia ładowania

Więcej niż jedno

Ładuje aż 3 urządzenia

Fold Technology

Kompaktowa do granic możliwości

Ładuje indukcyjnie

Czas odejść od kabli! W Hyper Wireless Charger zastosowaliśmy technologię ładowania bezprzewodowego, dzięki czemu jednoczesne ładowanie telefonu, zegarka* i słuchawek jest maksymalnie wygodne. Jeśli posiadasz urządzenia z funkcją ładowania indukcyjnego ta ładowarka to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Po prostu przykładasz – ładujesz – używasz. Szybkie ładowanie w efektownym stylu!

* ładowanie indukcyjne smartwatchy wspiera jedynie urządzenia firmy Apple

3 w 1

Trzy miejsca to trzy urządzenia, które możesz szybko i wygodnie naładować. Hyper Wireless Charger 3w1 15W to esencja wygody i nowoczesności. Połóż na niej telefon, słuchawki i zegarek. Dwa pierwsze zaczną ładować się jednocześnie,  a gdy jedno z nich będzie już pełne energii, Twój zegarek natychmiastowo rozpocznie ładowanie. Jeśli to na nim zależy Ci najbardziej, to proste – zwolnij jedno z pozostałych miejsc ładowania. Ta ładowarka to esencja wygody i nowoczesności. Gdy wieczorem zostawisz na niej swoje urządzenia, rano będą czekały na Ciebie w pełnej gotowości! Wymarzona opcja dla osób, które cenią minimalizm i praktyczność w nowatorskiej formie.

Sprawdź sam jak działa Hyper Wireless Charger 3w1 15W!

Fold Technology

Wyruszasz w podróż? Weź ze sobą ładowarkę, najlepiej kompaktową i wydajną! Taka właśnie jest Hyper Wireless Charger, którą możesz złożyć do niewielkiego rozmiaru, a po rozłożeniu szybko naładować aż 3 urządzenia. Ładowarkę bez problemu zmieścisz do torebki czy nerki, dzięki czemu wiesz, że naładujesz urządzenia zawsze, gdy tego potrzebujesz. Z Hyper Wireless Charger ładujesz, składasz i ruszasz w drogę!

Wszystko pod kontrolą

Ładując 3 urządzenia jednocześnie chcemy mieć pewność, że wszystko jest pod kontrolą. Dlatego wyposażyliśmy Hyper Wireless Charger w ochronę antyprzepięciową, aby ładowanie telefonu, zegarka i słuchawek było całkowicie bezpieczne. Dodatkowo, wskaźnik LED pokaże stan naładowania baterii, więc wiesz, kiedy znów możesz korzystać z urządzeń. Bezpiecznie i wygodnie!

Pełna kompatybilność

Górna, wysuwana powierzchnia ładowania posiada specjalne żłobienia i jest dedykowana ładowaniu smartwatchów od Apple. Hyper Wireless Charger 3w1 15 W to perfekcyjny wybór i zero zmartwień!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ładowarka ma maksymalną moc wyjściową:
Moc wyjściowa telefonu: 15W/10W/7.5W/5W
Moc wyjściowa zegarka: 2.5W
Moc wyjściowa słuchawek: 3W.
Można podłączyć do ładowarki 3 urządzenia na raz.
Ładowarka posiada 3 miejsca do ładowania indukcyjnego dla 3 urządzeń na raz.

Ładowarka posiada w zestawie kabel typu-c. Jednak nie posiada zasilacza. Odpowiednim zasilaczem jest ładowarka sieciowa o mocy miniumum 20W (QC3.0 Quick Charger (moc wyjściowa:9V/2A)).

Skład zestawu:

– 1 szt. Hyper Wireless

Charger 3w1 / 15W

Specyfikacja:

Moc wejściowa9V/2A
Moc wyjściowa telefonu15W/10W/7.5W/5W
Moc wyjściowa zegarka2.5W
Moc wyjściowa słuchawek3W
Interfejs wejściowyPort typu C
Odległość transmisji (telefon)≤ 8 mm
Współczynnik konwersji (telefon)>73%
Rozmiar produktu132.51 x 75 x 28.58
Kabel w zestawieTak (Typ-C)

Pliki do pobrania

Hyper Wireless Charger 3w1 / 15W

Deklaracja CE