Instalacja folii 3mk Matte na telefonie - film instruktażowy

 

Zobacz  filmy na:  icon-yt/3mkpl

 cien

Instrukcja instalacji folii 3mk Matte na telefonie
 

Na początek należy dokładnie wyczyścić ekran z drobin kurzu, które wprawdzie nie uniemożliwiają nałożenia folii, ale je utrudniają. Istotne jest nałożenie folii równo już za pierwszym razem. 

 

UWAGA! 3mk Matte jest folią zabezpieczoną jedną warstwą ochronną. Dlatego posiada 1 listek Dust-Fix. 

 

in1   in2   in3
1. Przed nałożeniem folii ochronnej 3mk przymierz ją dokładnie do ekranu swojego urządzenia tak, by ocenić, od której strony najłatwiej będzie rozpocząć montaż.  

2. Przetrzyj powierzchnię wyświetlacza, przy pomocy zgrzewanej ściereczki Clean-Edge dołączonej do opakowania.
Zwróć uwagę na kurz gromadzący się między ekranem, a ramką, czy przyciskami wyświetlacza, pozbądź się wszystkich zebranych tam drobinek. Polecamy wycieranie wyświetlacza w jednym kierunku, bez odrywania ściereczki. Przed nałożeniem folii przyjrzyj się ekranowi, jeśli gdzieś widzisz pojedyncze drobinki, możesz je zdmuchnąć.

 

 3. Za pomocą listka Dust-Fix z numerem 1 zdejmij część podkładu ochronnego.

         
in4   in5   3mk
4. Przyłóż folię równo do krawędzi ekranu, gdy folia dopasowana jest idealnie odklej resztę podkładu. Dzięki nielepkiej substancji Inviscid-Sil folia przylgnie bardzo szybko.   5. Jeśli w tym miejscu pojawią się jakiekolwiek bąbelki powietrza, to wystarczy je wypchnąć na zewnątrz wyświetlacza.

Gdyby powstały jakiekolwiek problemy, np. drobinki kurzu pod powierzchnią folii, proszę zobaczyć zgromadzone poniżej instrukcji odpowiedzi na pytania.
 

6. Teraz pozostaje już tylko przetarcie nałożonej folii ściereczką i cieszenie się ochroną :)
Jeśli w trakcie montażu lub użytkowania powstaną pytania, proszę bez strachu kierować je na adres e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zamieszczać je na naszym profilu na facebook.com/3mkpl

 

cien

FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Pod folię dostały drobiny kurzu, co mam zrobić?

Zdarza się, że pod folię dostaną się drobiny kurzu, jeśli są naprawdę duże to folia ochronna 3mk nie przylgnie dokładnie do wyświetlacza. Na tak nieszczęśliwy wypadek przygotowaliśmy innowacyjny listek Dust-Fix.

 

Jak używać Dust-Fixa? Zobacz film: http://3mk.pl/dust

 

Folia nie pasuje, czy to możliwe?

3mk produkuje folie ochronne dopasowane  do poszczególnych modeli, jeśli mimo wszystko folia nie pasuje do urządzenia, postępuj wg poniższych kroków.


1. Sprawdź czy nazwa nadrukowana na opakowaniu, w którym znajdowała się folia ochronna 3mk zgadza się z nazwą modelu urządzenia, jeśli nie skontaktuj się ze sprzedawcą celem wymiany folii ochronnej na właściwą. Jeśli nazwa się zgadza patrz dalej.
2. Skontaktuj się z nami mailowo, lub dzwoniąc bezpośrednio na numer działu reklamacji. Kontakt: klik

Krzywo nałożyłam/em folię, jak mam to naprawić?

Folie ochronne 3mk przylegają do wyświetlaczy dzięki nielepkiej substancji Inviscid-Sil, umożliwia ona wielokrotne zdejmowanie i ponowne nakładanie folii.