Lens Protection Pro™

for iPhone

Mocna ochrona dla pięknych zdjęć

Super twarde - 9H

Rób zdjęcia w każdych warunkach

Ultra cienki

Chroń bez obawy o jakość zdjęć

Łatwa instalacja

Montuj w mgnieniu oka

Personalizuj dla lepszego wyglądu

Estetyka ma znaczenie. Dlatego Lens Protection Pro jest dostępne w kolorach dopasowanych do kolorystyki modeli iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max. Dzięki temu, szkło ochronne na obiektywy, idealnie komponuje się z telefonem, nie zmieniając jego oryginalnego wyglądu. Wybierasz kolor, nakładasz na iPhone’a i cieszysz się dyskretną, ale bardzo skuteczną ochroną. Postaw na ponadczasową elegancję Lens Protection Pro – ochrona obiektywu w kolorze Twojego iPhone’a!

Rób zdjęcia
bez ryzyka

Chwila nieuwagi i Twój iPhone ląduje na asfalcie. Czy delikatna elektronika aparatu smartfona wytrzyma taki impet? Lepiej nie ryzykuj i nie sprawdzaj. Widok rozbitego obiektywu iPhona naprawdę boli. Dlatego stworzyliśmy super mocne szkło o twardości 9H, które wzmacnia obiektyw, pochłaniając energię uderzenia z wysokości. Z Lens Protection Pro™ robisz zdjęcia tak często, jak chcesz, nawet gdy Twój iPhone co rusz zderza się z twardą rzeczywistością chodników i górskich ścieżek.

Chroń bez obawy
o jakość zdjęć

Wiemy, że szkła ochronne na aparat smartfona mogą zniszczyć radość robienia zdjęć. Niedopasowane, za grube, nieprzezroczyste. Dlatego, tworząc Lens Protection Pro™ postawiliśmy na najwyższą jakość. W rezultacie nasze szkło jest idealnie dopasowane do aparatu iPhona całkowicie przykrywając obiektyw i nie zwiększając przy tym grubości telefonu. Zdjęcia są piękne jak zawsze, a ochrona mocna jak nigdy.

Mocna ochrona
dla pięknych zdjęć

Super twarde, idealnie dopasowane

i niezwykle proste w montażu – to właśnie

Lens Protection Pro™ for iPhone!

Przechowuj tam,
gdzie chcesz

Niska jakość zdjęć z iPhona. Niemożliwe? Możliwe, jeśli obiektyw jest zarysowany. Z Lens Protection Pro™ nic nie zarysuje obiektywu Twojego iPhona, oprócz…diamentu. Gwarantuje to najwyższy współczynnik twardości 9H. W praktyce oznacza to, że nasze szkło ochroni obiektyw aparatu przed agresywnym pękiem kluczy czy śrubokrętem w kieszeni. Przechowuj iPhona tam, gdzie chcesz, nawet w plecaku pełnym metalowych przedmiotów i ciesz się pięknymi zdjęciami. Z Lens Protection Pro jest to możliwe!

Montuj
w mgnieniu oka

Szybki i łatwy montaż to wielki atut Lens Protection Pro™. Nie lubimy tracić czasu na nudne czynności takie jak przyklejanie szkiełka do szkiełka. A już na pewno nie chcemy zrywać i naklejać ponownie. Na szczęście montaż naszego szkiełka jest bardzo prosty. Specjalna ramka montażowa dopasowana do modelu smartfona ułatwi Ci zadanie. Czyścisz, przykładasz, dopasowujesz, dociskasz i voilà – gotowe. Wystarczy chwila, aby obiektyw Twojego iPhona zyskał pełną ochronę przed rozbiciem i rysami.

Sposób montażu

1.

Wyczyść obiektyw aparatu za pomocą ściereczki dołączonej do zestawu.

2.

Odklej folie zabezpieczającą Lens Protection Pro™ i dopasuj ramkę montażową do obiektywu

3.

Dociśnij i zdejmij ramkę montażową

4.

Gotowe! Twój aparat jest już zabezpieczony i gotowy do użycia

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Produkt wykonany jest ze szkła o twardości 9H oraz ramki aluminiowej.

Nie możemy dać stuprocentowej gwarancji, że uderzenie nie przewyższy ochrony gwarantowanej przez Lens Protection Pro™. Produkt jednak na pewno dodatkowo wzmocni soczewkę.

Lens Protection Pro™ nie ma wpływu na jakość zdjęć robionych w świetle dziennym.

Skład zestawu:

– 1 szt. Lens Protection Pro™,
– nawilżona ściereczka,
– sucha ściereczka.

Specyfikacja:

Rodzaj zabezpieczeniaSzkło + aluminium
Odporność na zarysowania (twardość)9H
Grubość0,04 mm
Gwarancja12 miesięcy (Zobacz kartę gwarancyjną dla produktów 3mk Protection)
Zastosowane technologie• Warstwa oleofobowa
• Substancja klejąca Inviscid-Sil™
• Aluminium Alloy Full Cover Protection
• Anti-scratch
• Anti-fingerprint
• Mounting Frame