LifePods™

Czysta przyjemność słuchania

Technologia ANC

wyciszenie hałasów z zewnątrz

Smart Connection

błyskawiczne parowanie przez Bluetooth 5.3

Nowoczesne sterowanie

panel dotykowy w każdej słuchawce

Słuchaj dłużej

Zakładając słuchawki nie chcemy słyszeć dźwięków z zewnątrz. Dlatego LifePods™ wyposażyliśmy w tryb ANC, który wycisza odgłosy z otoczenia, pozwalając całkowicie skupić się na muzyce czy podcaście.

Z naszymi słuchawkami możesz swobodnie prowadzić rozmowy towarzyskie i biznesowe przez telefon bez obawy, że hałas utrudni komunikację z drugą osobą. W biurze, w podróży, w domu czy na ulicy – z słuchawkami LifePods™ wszędzie słyszysz po prostu świetnie!

Słuchaj natychmiast

Wyjmujesz z etui, wkładasz do uszu i niemal natychmiast słuchasz muzyki, podcastu czy prowadzisz rozmowę telefoniczną. W słuchawkach zastosowaliśmy najnowszą technologię Bluetooth 5.3, aby parowanie LifePods™ z telefonem zajmowało tylko krótką chwilę.

Dla pełnego komfortu użytkowania ładowarkę ukryliśmy w ochronnym etui. Niewielkie etui bez problemu schowasz do kieszeni, aby móc szybko naładować słuchawki zawsze, gdy tego potrzebujesz. Z LifePods™ czas nie ma znaczenia!

Słuchaj tego, co chcesz

Korzystając z LifePods™ możesz wybrać co chcesz słyszeć – dźwięki w słuchawkach, dźwięki otoczenia, a może wszystko? Za pomocą panelu dotykowego w słuchawkach sterujesz trybem ANC dającym możliwość wyciszenia odgłosów z zewnątrz.

 

Stukając lekko w słuchawkę możesz także uruchomić tryb Transparency podbijając dźwięki z otoczenia. Dzięki temu wyraźnie słyszysz wszystko, co dzieje się dookoła, bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu. Wypróbuj najnowsze technologie sterowania dźwiękiem z LifePods™!

Skład zestawu:

• 3mk LifePods™,

• etui ładujące,

• kabel,

• wkładki douszne w trzech rozmiarach,

• instrukcja papierowa.

Specyfikacja:

Wersja Bluetooth5.3
Rozmiar słuchawki13 mm
Impedancja32Ω
Port ładowaniaTyp C
Napięcie ładowaniaDC 5V
Zasięg Bluetooth15 m
Zakres częstotliwości20-20000Hz
Czas odtwarzania muzyki bez ANC6,5 godziny
Czas odtwarzania muzyki z ANC5,5 godziny
Czas ładowania1,5 godziny
Pojemność baterii40mAh
Pojemość baterii etui300mAh

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Słuchawki 3mk LifePods™ obsługują wszystkie urządzenia z systemem Android, iOS i Windows z kompatybilnością Bluetooth.

Proces rozpocznie się automatycznie po umieszczeniu słuchawek w etui ładującym. Diody kontrolne etui świecą światłem stałym podczas ładowania słuchawek. Po pełnym naładowaniu diody przestają świecić.

Aby naładować etui podłącz je do źródła prądu używając kabla ze złączem USB-C. Diody kontrolne etui migają podczas ładowania. Po pełnym naładowaniu diody przestają migać i święcą stałym światłem.

Po otwarciu etui ładującego słuchawki włączą się automatycznie. Aby wyłączyć słuchawki, umieść je z powrotem w etui ładującym i zamknij pokrywę.

Bluetooth w wersji 5.3 poprawia bezpieczeństwo oraz żywotność baterii, zmniejsza opóźnienia oraz zakłócenia.

Pliki do pobrania

LifePods™

Deklaracja CE

Instrukcja