MagHolder™
car holder

Pure magnetism for iPhones

Stabilizacja i bezpieczeństwo

16 silnych magnesów utrzyma Twojego iPhone’a w każdej sytuacji

Wygodne ustawianie

Obrotowa głowica gwarantuje wygodę użytkowania

Prosty montaż

Uchwyt montowany do kratki nawiewu za pomocą zacisku

Ustawiaj wygodnie podczas jazdy

Kratka nawiewu to najlepsze miejsce, żeby zamocować uchwyt do telefonu. MagHolder™ posiada ruchomą i obrotową głowicę łączącą uchwyt z mocowaniem do kratki nawiewu, dzięki czemu można łatwo dostosować położenie umocowanego na uchwycie telefonu do swoich potrzeb*. Co ważne, można to zrobić jednym ruchem ręki, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas jazdy. Zapomnij o siłowaniu się z uchwytem podczas jazdy!

*w celu zwiększenia przyczepności smartfona do MagHoldera™ przed montażem zalecamy odtłuszczenie powierzchni

Stabilizacja i bezpieczeństwo

MagHolder™ to najwyższej klasy uchwyt samochodowy do telefonu dedykowany dla posiadaczy iPhone’ów. Zastosowanie w uchwycie 16 silnych magnesów gwarantuje, że Twój telefon jest bezpieczny, nawet podczas mocnego hamowania i jazdy po wyboistej nawierzchni. Telefon nie zsunie się z uchwytu nawet w ekstremalnych warunkach!

Montujesz jak chcesz

MagHolder™ możesz zamontować na kratce nawiewu w pionie lub w poziomie – w zależności od tego, jakie położenie jest dla Ciebie w danym momencie najwygodniejsze. Wystarczy zacisnąć uchwyt na kratce aby w czasie jazdy trzymał Twojego smartfona mocno i stabilnie. Uchwyt jest bezpieczny dla obudowy telefonu i kratki nawiewu.

 

W każdej pozycji chwyt będzie pewny i stabilny, a ekran smartfona w pełni widoczny dla kierowcy.

Dedykowany dla posiadaczy iPhone’ów

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, MagHolder™ jest kompatybilny z modelami, które obsługują technologię MagSafe. Jednak dobra wiadomość dla posiadaczy iPhone’ów bez tej technologii jest taka, że w zestawie znajdują się dodatkowe trzy magnetyczne pierścienie do wykorzystania. Ciesz się najlepszym uchwytem, niezależnie od tego, jaki model iPhone’a posiadasz!

Skład zestawu:

– 1 szt. MagHolder™

– 1 szt. zaczep do kratki nawiewu
– 3 szt. samoprzylepnych pierścieni magnetycznych

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Uchwyt samochodowy 3mk MagHolder™ jest kompatybilny z iPhone’ami wyposażonymi w system MagSafe takimi jak iPhone 12 i nowsze modele. Jednak dzięki trzem dodatkowym magnetycznym pierścieniom można go z powodzeniem stosować w modelach bez systemu MagSafe.

Tak, uchwyt samochodowy 3mk MagHolder™ jest zaprojektowany z myślą o stabilności. Solidne mocowanie zapewnia pewne trzymanie urządzenia nawet podczas jazdy po nierównych drogach.

Nie, uchwyt został zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa urządzenia. Zastosowane materiały i zastosowana technologia eliminują ryzyko uszkodzeń telefonu.

Tak, 3mk MagHolder™ jest zaprojektowana z myślą o łatwości montażu i demontażu. Możesz swobodnie przenosić uchwyt między różnymi pojazdami.