MovePods™

Muzyka dla aktywnych

Pojemna bateria

6,5h słuchania non stop

Smart Connection

szybkie parowanie przez Bluetooth 5.3

Nowoczesne sterowanie

panel dotykowy w każdej słuchawce

Słuchaj dłużej

Załóż MovePods™ i wypełnij swój dzień muzyką! Dzięki bardzo pojemnej baterii możesz słuchać muzyki, podcastów czy prowadzić rozmowy telefoniczne przez ponad 6 godzin non stop.

Nasze słuchawki świetnie sprawdzą się w długiej podróży, bo w rytmach muzyki czas płynie szybciej i przyjemniej. Z MovePods™ niemal zapomnisz o ładowaniu.

Słuchaj w ruchu

MovePods™ to idealne słuchawki dla osób, które chcą, aby muzyka towarzyszyła im w każdej sytuacji. Ergonomiczny, precyzyjnie wyprofilowany kształt sprawia, że słuchawki nie wypadną z uszu nawet w trakcie aktywności sportowej. Dlatego z MovePods™ możesz biegać czy jeździć na rowerze słuchając ulubionych utworów. Załóż MovePods™ i rób to, co lubisz!

Słuchaj nie tracąc czasu

Z MovePods™ nie tracisz czasu – rzadko ładujesz i szybko parujesz słuchawki z telefonem. Wyjmujesz z etui, wkładasz do uszu i niemal natychmiast słyszysz dźwięki ulubionej muzyki czy podcastu.

Niewielkie etui ochronne pełni także rolę ładowarki. MovePods™ to słuchawki dla tych, co żyją szybko!

Słuchaj wygodnie

MovePods™ są proste w obsłudze, dzięki czemu bez problemu odbierzesz, odrzucisz lub zakończysz połącznie nawet, gdy pędzisz na rowerze lub ćwiczysz na siłowni.

Wbudowany panel dotykowy w każdej słuchawce pozwala wygodnie sterować dźwiękiem w każdej sytuacji. Łatwe w obsłudze i niezawodne – takie właśnie są MovePods™.

Skład zestawu:

• 3mk MovePods™,

• etui ładujące,

• kabel,

• instrukcja papierowa.

Specyfikacja:

Wersja Bluetooth5.3
Rozmiar słuchawki10 mm
Impedancja32Ω
Port ładowaniaTyp C
Napięcie ładowaniaDC 5V
Zasięg Bluetooth15 m
Zakres częstotliwości20-20000Hz
Czas odtwarzania muzyki6,5 godziny
Czas czuwania140 dni
Czas ładowania1,5 godziny
Pojemność baterii40mAh
Pojemość baterii etui300mAh

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Słuchawki 3mk MovePods™ obsługują wszystkie urządzenia z systemem Android, iOS i Windows z kompatybilnością Bluetooth.

Proces rozpocznie się automatycznie po umieszczeniu słuchawek w etui ładującym. Diody kontrolne etui świecą światłem stałym podczas ładowania słuchawek. Po pełnym naładowaniu diody przestają świecić.

Aby naładować etui podłącz je do źródła prądu używając kabla ze złączem USB-C. Diody kontrolne etui migają podczas ładowania. Po pełnym naładowaniu diody przestają migać i święcą stałym światłem.

Po otwarciu etui ładującego słuchawki włączą się automatycznie. Aby wyłączyć słuchawki, umieść je z powrotem w etui ładującym i zamknij pokrywę.

Bluetooth w wersji 5.3 poprawia bezpieczeństwo oraz żywotność baterii, zmniejsza opóźnienia oraz zakłócenia.

Pliki do pobrania

MovePods™

Deklaracja CE

Instrukcja