SilverProtection+

Folded Edition

Idealnie dopasowana do Twojego smartfona.
Powłoka antymikrobowa zabija do 99% bakterii, wirusów, grzybów i pleśni.
Warstwa przeciwuderzeniowa wzmacnia wyświetlacz do 400%.

Zabija do 99% bakterii,
wirusów, grzybów i pleśni

Wzmacnia ekran Twojego
smartfona do 400%!

Niszczy wirusy, bakterie,
grzyby i pleśń 24/7

Antymikrobowa

Czy wiesz, że srebro ma aż 6000 lat doświadczenia w eliminowaniu drobnoustrojów? Sięgali po nie już starożytni, sięgneliśmy i my! Folię SilverProtection+ Folded Edition wyposażyliśmy w powłokę antymikrobową opartą o nanocząsteczki srebra.
To jedyne zabezpieczenie ekranu, które dba jednocześnie o Twoje bezpieczeństwo i zabija do 99% znanych wirusów, bakterii, grzybów i pleśni. Powłoka działa przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Stoi na straży pełnego bezpieczeństwa nawet wtedy, gdy nie możesz zadbać o właściwą dezynfekcję smartfona.

300

Czy wiesz, że na ekranie telefonu komórkowego gromadzi się nawet 300 razy więcej bakterii niż w toalecie publicznej?

2000

Czy wiesz, że ekran smartfona dotykasz ponad 2000 razy dziennie i przenosisz na niego potencjalnie niebezpieczne drobnoustroje?

Na ekranie gromadzi się też Twój naskórek, pot, sebum i resztki makijażu. Ciepło wytwarzane przez urządzenie stwarza doskonałe warunki dla rozwoju wirusów, bakterii i grzybów.

Czy wiesz, że badania naukowe potwierdzają możliwość wymiany bakterii patogennych pomiędzy osobami poprzez używanie
tego samego telefonu?

Montowana na mokro

SilverProtection+ Folded Edition to przełom w montażu. Tak łatwo jeszcze nie było!
Folię zaaplikujesz przy użyciu specjalnego, w 100% bezpiecznego dla wyświetlacza żelu, który dołączamy do zestawu. Pęcherzyki powietrza i drobinki kurzu? Zapomnij! Montaż na mokro gwarantuje Ci doskonały efekt i nie wymaga wprawy.

Samoregenerująca

Aby wydłużyć żywotność folii, zastosowaliśmy powłokę Self-Heal™. Oznacza to, że SilverProtection+ Folded Edition sama naprawia niewielkie uszkodzenia czy zarysowania powstałe podczas użytkowania telefonu. Self-Heal™ sprawia, że możesz cieszyć się idealnie gładką powierzchnią folii jeszcze dłużej!

Komfortowa

Bez zbędnych wstępów – w SilverProtection+ Folded Edition połączyliśmy to, co ważne. Folia jest tak elastyczna, że ściśle i trwale przylega nawet do najbardziej zakrzywionych wyświetlaczy. Palec sunie po niej jak po szkle hartowanym! Do tego wisienka na torcie: wysokiej jakości warstwa oleofobowa, która ułatwia pielęgnację.

Eksperyment badawczy dscout pokazał, że przeciętny użytkownik trzyma telefon w dłoni niemal 2,5 godziny dziennie. SilverProtection+ Folded Edition posiada atest Państwowego Zakładu Higieny, co gwarantuje, że jest wolny od substancji szkodliwych i bezpieczny dla zdrowia – niezależnie od tego, ile czasu z telefonem spędzasz.
Zabezpieczając telefony, mamy na uwadze troskę o planetę. SilverProtection+ Folded Edition przeszedł pozytywnie certyfikację RoHS w niezależnym laboratorium – oznacza to, że jest przyjazny środowisku i mieści się w ścisłych unijnych dyrektywach dotyczących zawartości metali ciężkich i niebezpiecznych substancji (m.in. ołowiu, rtęci czy kadmu).

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Folia zabija 99% znanych nam wirusów. Koronawirus SARS-CoV-2 jest jednak drobnoustrojem nowym i jak dotąd nie znamy
jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wciąż trwają badania, które w niedalekiej przyszłości pozwolą rozstrzygnąć tę wątpliwość.
W celu ochrony przez koronawirusem zachęcamy do regularnej dezynfekcji telefonu (w tym także jego obudowy i etui) preparatami
czyszczącymi na bazie alkoholu.

Tak, montaż z wykorzystaniem żelu jest w 100% bezpieczny dla telefonu. Jak w przypadku każdego produktu, zalecamy szczegółowe
zapoznanie się z instrukcją przed rozpoczęciem aplikacji. Zastosowana podczas montażu ilość żelu nie jest duża i bez obaw: nie zalejesz
nim urządzenia. Nadmiar żelu z łatwością wytrzesz po zakończeniu montażu.

Tak, technologia działa i chroni Twój telefon przez cały czas. Pamiętaj jednak, że stosowanie folii antymikrobowej nie zwalnia
z konieczności dbania o higienę smartfona.

Tak, folie ochronne zostały przetestowane i są całkowicie bezpieczne dla użytkownika.

Skład zestawu:

– 1 szt. SilverProtection+ Folded Edition (ekran zewnętrzny),

– 1 szt. SilverProtection+ Folded Edition (ekran wewnętrzny),

– raszelka,
– żel montażowy,
– CleaningSet.

Specyfikacja:

Rodzaj zabezpieczeniaAntymikrobowa folia ochronna
Wzmocnienie na uderzeniado 400%
Grubość0,21 mm
Zastosowane technologie• Struktura wzbogacona o nanocząsteczki srebra
• Bezpieczny montaż na mokro
• Technologia Self-Heal™ – samoregenerująca
• Laserowa technologia produkcji
• Case friendly
Gwarancja6 miesięcy (Zobacz kartę gwarancyjną dla produktów 3mk Protection)