Soft Tablet Case™

Protects like a pro

Szczególna ochrona

Wytrzymały materiał z powłoką silikonową i obudową TPU

Nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji tabletu

Swoboda w korzystaniu z aparatu, głośników i przycisków

Potrójnie składana konstrukcja

Możliwość ustawienia tabletu w 2 wygodnych pozycjach

Funkcja Wake/Sleep

Automatycznie budzi lub usypia tablet

Wytrzymałe materiały gwarancją bezpieczeństwa

Soft Tablet Case™ to etui, które zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości gwarantujących wytrzymałość na uszkodzenia, a przy tym elegancki wygląd. Zewnętrzną warstwę etui tworzy warstwa z innowacyjnego tworzywa wzmocnionego dodatkowo powłoką silikonową i obudową TPU. Dzięki temu etui jest przyjemne w dotyku i delikatne, a przy tym pancerne i odporne na uszkodzenia. Jego wnętrze pokryto miękką mikrofibrą, która zapewnia dobre utrzymanie tabletu wewnątrz etui i zabezpiecza go przed uszkodzeniami. Precyzja wykonania i dbałość o każdy detal powoduje, że gdy tylko użyjesz Soft Tablet Case™, nie zamienisz go na żadne inne etui.

Poczuj, że to etui jest naprawdę Twoje i jest w stanie profesjonalnie zabezpieczyć Twój tablet!

Niczym niezakłócone korzystanie z tabletu

Dobre etui ma zabezpieczać tablet, ale też nie może przeszkadzać w swobodnym korzystaniu z jego funkcji i przycisków. Taki cel przyświecał projektantom Soft Tablet Case™, którzy zagwarantowali użytkownikom pełen dostęp do aparatu, głośnika i gniazd ładowania. Co więcej, Soft Tablet Case™ posiada specjalnie wbudowane miejsce na rysik, które umożliwia jego swobodne chowanie i wyciąganie.

Złamany czy zgubiony rysik

to przeszłość dzięki Soft Tablet Case™!

Potrójnie składana konstrukcja

Soft Tablet Case™ to smukła, miękka i praktyczna ochrona dla każdego tabletu. Potrójnie składana konstrukcja stojaka z podwójną podstawą zapewnia dwie pozycje do wygodnego oglądania lub pisania.

Dzięki Soft Tablet Case™ możesz korzystać

z tabletu, gdzie chcesz i jak chcesz!

Automatycznie budzi
i usypia tablet

Funkcja Wake/Sleep, w którą wyposażyliśmy Soft Tablet Case™ automatycznie wybudza bądź usypia urządzenie, kiedy otwieramy lub zamykamy przednią klapkę. Funkcja ta wpływa pozytywnie na dłuższą żywotność baterii oraz całego urządzenia.

Skład zestawu:

• Soft Tablet Case™

Specyfikacja:

Rodzaj zabezpieczeniaEtui
GrubośćŚciana przednia - 2 mm
Ściana tylnia - 3 mm
Cechy produktu• Wykonane z miękkiego elastycznego materiału z powłoką silikonową od frontu oraz powłoką z mikro-fibry na wewnętrznej ścianie
• Gładka, matowa powłoka odporna na ślady użytkowania
• Podwyższone krawędzie dookoła ekranu
• Ochrona aparatu
• Wbudowane miejsce na rysik
• Potrójnie składana konstrukcja stojaka - możliwość postawienia w 2 pozycjach
• Kompatybilne ze szkłami i foliami 3mk Protection
• Funkcja Wake/Sleep - automatycznie budzenie i usypianie tabletu
• Bezpieczne dla środowiska (raport z badania RoHS)
Gwarancja12 miesięcy (Zobacz kartę gwarancyjną dla produktów 3mk Protection)

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Soft Tablet Case™ zapewnia kilka korzyści, w tym ochronę przed zarysowaniami, upadkami i uderzeniami. Pomaga również utrzymać tablet w czystości, wolny od kurzu i zanieczyszczeń. Ponadto etui wyposażone jest w potrójnie składaną konstrukcję stojaka co ułatwia korzystanie z tabletu poprzez możliwość ustawienia go w 2 dogodnych pozycjach.

Wybierając Soft Tablet Case™, musisz wziąć pod uwagę rozmiar i model swojego urządzenia, a następnie dobrać do niego odpowiedni model Soft Tablet Case™.

Tak, możesz używać etui na tablet z ochroną ekranu. Soft Tablet Case™ jest kompatybilny ze szkłami i foliami 3mk Protection. W rzeczywistości warto używać obu, aby uzyskać maksymalną ochronę przed zadrapaniami i uszkodzeniami.