3mk Solid Smartwatch

Przed montażem zobacz filmik:

http://bit.ly/solid-smartwatch

Innowacyjne właściwości 3mk Solid Smartwatch wpływają na proces aplikacji, który różni się od tego znanego z innych folii ochronnych 3mk. Dlatego też w przypadku tej folii, radzimy stosować dopasowane metody aplikacji i przygotowania do montażu.

3mk Solid Smartwatch, to jedyna folia z pamięcią materiału, która przylegnie do wygiętego zegarka. Przeznaczona jest do zastosowania na wygiętych i zakrzywionych płaszczyznach.

3mk Solid Smartwatch posiada własność absorpcji drobnych zanieczyszczeń, paproszków i innych drobin, które w trakcie montażu mogą dostać się pod powierzchnię folii. W przypadku tego modelu folii nie ma co prawda możliwości użycia listków Dust-Fix celem oczyszczenia folii w trakcie montażu, jednak folia bardzo dobrze radzi sobie z neutralizowaniem ich widoczności (pod warunkiem jednak, że są to drobne zanieczyszczenia). Jeśli po zamontowaniu folii widoczne są drobne zanieczyszczenia, folia w ciągu 24-48h wchłonie je i zniweluje ich widoczność. Jest to z pewnością olbrzymie udogodnienie, które usprawnia montaż.

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

2

 

Podobne właściwości folia 3mk Solid Smartwatch prezentuje w przypadku małych bąbli powietrza. Wszystkie bąbelki, których nie uda się usunąć po zamontowaniu folii zostaną usunięte dzięki półprzepuszczalnym właściwościom tego materiału. Bąbelki powietrza zatrzymane pod folią samoczynnie znikną w czasie 24-48 godzin. Radzimy jednak usunąć większe pęcherze i bąble powietrza.

Folie ochronne na zegarkach są bardziej narażone na zadarcia, dlatego 3mk Solid Smartwatch, wyprodukowaliśmy z silniejszą substancją klejącą niż ta znana z pozostałych folii 3mk. Wzmocnienie przyczepności sprawia, że folia 3mk Solid Smartwatch lepiej przylega do wygiętej powierzchni urządzenia i zmniejsza ryzyko zadarcia.

  Aby zamontować 3mk Solid Smartwatch postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

zar1

1: przygotuj urządzenie do montażu, oczyść je z zabrudzeń,

 

2: zdejmij częściowo warstwę ochronną oznaczoną listkiem z numerem 1,

zar2

3: uważnie nałóż folię na powierzchnię, po zamontowaniu folii wprowadzenie korekty położenia
nie jest możliwe,

 

4: bąbelki powietrza należy usuwać przed zdjęciem warstwy ochronnej z numerem 3, wypychanie ich spod folii po zdjęciu warstwy ochronnej z numerem 3, może prowadzić do uszkodzenia folii,

4

 

5: za pomocą suchej ściereczki docisnąć folię po całym jej obwodzie, następnie ostrożnie zdjąć warstwę ochronną oznaczoną listkiem numer 3,

 

6: jeśli na powierzchni folii widoczne są

bąbelki powietrza, należy je pozostawić, znikną po 24-48h.


zar1

 UWAGA!

Montaż folii 3mk Solid Smartwatch radzimy przeprowadzić w warunkach temperatury pokojowej, niskie temperatury mogą utrudnić właściwe zamontowanie folii.


 

zar2

UWAGA!

Ze względu na silne przywieranie folii do powierzchni, możliwe jest jednokrotne przyłożenie folii do zabezpieczanej powierzchni. Zdjęcie folii po jej wstępnym nałożeniu skutkować będzie zdeformowaniem folii lub zmniejszeniem jej przyczepności. Bardzo istotne jest więc dokładne i ostrożne nałożenie folii na zabezpieczaną powierzchnię.
Oczywiście zdjęcie 3mk Solid Smartwatch z urządzenia nie stanowi problemu, jednak ze względu na elastyczne właściwości materiału, folia raz zdemontowana nie powinna zostać użyta do ponownego nałożenia.