Watch Protection™

Chroni całą tarczę smartwatcha.

Wzmacnia ekran

Do 200%
mocniejszy wyświetlacz

Self-Heal™

Regeneruje uszkodzenia
w ciągu 48 h

Ultracienka

Zaledwie
0,16 mm grubości

Ready, steady, go!

W sporcie robisz unik. A w życiu? Uderzenie, otarcie, upadek. Drzwi, karoseria samochodu, asfalt – wszystko może być zagrożeniem dla Twojego smartwatcha. Zegarek na Twojej dłoni jest kilkukrotnie bardziej narażony na uszkodzenie niż smartfon. Zadbaj o niego tak solidnie, jak dbasz o telefon.

Certyfikowana ochrona

Watch Protection™ wzmacnia tarczę zegarka do 200%. Ty wyciskasz siódme poty podczas treningu – my fundujemy szkłom i foliom prawdziwą szkołę przetrwania. Właściwości Watch Protection™ potwierdza test zgodny z rygorystyczną normą PN-EN 50102:2001 przeprowadzony w laboratorium Hamilton.

Uwzględnia różnice

Topowe smartwatche różnią się nie tylko parametrami, ale i designem. Projektując Watch Protection™, uwzględniliśmy wszystkie detale: zaokrąglenia krawędzi, wypukłość i dokładne wymiary, co do milimetra. Zabezpieczenie ma maksymalnie 0,16 mm grubości, w zależności od komponentu – jest więc prawie niewidoczne i nie ingeruje w wygląd zegarka.

Naprawia zarysowania

Drobne zarysowania widoczne tylko pod określonym kątem, albo przy bardzo jasnym oświetleniu. Niby nie przeszkadzają, ale irytują. Znasz to? W Watch Protection™ opartym na folii zastosowaliśmy technologię Self-Heal™. Folia samoregeneruje drobne uszkodzenia w 48 h, utrzymując doskonały wygląd.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

W zależności od tego, czy wyświetlacz smartwatcha jest zakrzywiony, czy też nie, dobierzemy produkt oparty na folii ochronnej lub szkle hybrydowym.
Bez obaw, zabezpieczenie odkleisz bez problemu i bez śladu.
Nie przeprowadzaliśmy takich testów. Jeśli masz doświadczenia, jak sprawuje się Watch Protection™ na zegarku używanym podczas treningów pływackich, daj znać!

Skład zestawu:

-3 szt. Watch Protection™,
– ściereczka z mikrofibry,
– 3 szt. mokrych ściereczek.

Specyfikacja:

Rodzaj zabezpieczeniaFolia ochronna
Wzmocnienie ekranuDo 200%
Grubość0,16 mm
Zastosowane technologie• Samoregeneracja Self-Heal™
• Warstwa oleofobowa
Gwarancja12 miesięcy (Zobacz kartę gwarancyjną dla produktów 3mk Protection)