3mk Protection - Korzystaj z urządzeń dłużej

Cel

Chcemy, aby użytkownicy urządzeń mogli swobodnie cieszyć się życiem i odkrywać swoje możliwości, mając pewność i spokój dzięki ochronie tego, co dla nich ważne.

Sposób

Nieustannie odkrywamy nowe sposoby, by jeszcze lepiej chronić sprzęt naszych odbiorców, testujemy nasze rozwiązania do granic możliwości.

Rezultat

Tworzymy najwyższej jakości szkła, folie i etui ochronne na smartfony, tablety, smartwatche
i inne urządzenia.

O firmie 3mk Protection

Rok 2006. Marcin Gawłowski prowadzi sklep z akcesoriami GSM. Próg sklepu przekracza jeden z wielu tego dnia klientów. Pan po sześćdziesiątce. W dłoni Nokia 6310 z ekranem pokrytym nierówno taśmą klejącą. Jego proste pytanie „czy można to zrobić lepiej?” zmieni spojrzenie na branżę akcesoriów do urządzeń mobilnych. Dwa miesiące później 3mk zaczyna produkować pierwsze folie ochronne.
Projektujemy i wycinamy zabezpieczenia ekranu na konkretne modele w czasach, gdy folia sprzedawana jest w arkuszach A4, a w niezbędniku sprzedawcy najważniejsze miejsce zajmują odpowiednio ostre nożyczki.

Takie były początki 3mk Protection. Kierunek marki i nasza filozofia nie zmieniają się przez lata. Myślimy o tym, które potrzeby klientów zaspokajane są źle, albo nie są zaspokajane w ogóle. Wychodzimy naprzeciw i projektujemy lepsze rozwiązania.

Co możemy zmienić dla Ciebie?

Oś czasu innowacji 3mk Protection

Od premiery pierwszego iPhone’a myślimy o tym, które potrzeby klientów zaspokajane są źle, albo nie są zaspokajane wcale i projektujemy lepsze rozwiązania.

Folia ochronna na wymiar wyświetlacza

W czasach, gdy folia ochronna sprzedawana była
w arkuszach, my postawiliśmy na precyzyjne cięcie na wymiar i dopasowanie ochrony pod konkretne modele telefonów.

2006

Wprowadzenie aplikatora

Gdy zauważyliśmy, że sprzedawcy i klienci nie radzą
sobie z montażem folii, zaprojektowaliśmy uniwersalny aplikator. To opatentowane rozwiązanie pozwoliło nam zwiększyć SRP.

2012

FlexibleGlass™

Pierwsza niepękająca hybryda folii i szkła była naszą odpowiedzią na głosy klientów, dla których szkła hartowane okazywały się zbyt kruche w starciu z codziennością.

2014

InvisibleCase™

Gdy to design zaczął odgrywać istotną rolę podczas wyboru smartfona, zaprojektowaliśmy niewidzialną obudowę, która otrzymała nagrodę MUST HAVE na Łódź Design Festival.

2015

NeoGlass™

Szkło, które nie pęka? Po raz kolejny podjęliśmy rzuconą przez rynek i użytkowników rękawicę. Stworzyliśmy najtrwalsze w ofercie szkło,
które nie kruszy się i nie wyszczerbia.

2019

All-Safe™ 3.0

Zauważyliśmy coraz wyraźniejszy trend rynkowy - personalizację. I odpowiedzieliśmy na niego!
System All-Safe™ pozwala każdemu zaprojektować etui swoich marzeń!

2020