Szkło na obiektyw aparatu do Oukitel WP35/WP35 S - 3mk HARDY® Fusion Lens Protection™
Wzmacnia obiektyw o 300% Nie wpływa na jakość zdjęć i nagrań Łatwy montaż
Dziękujemy za przesłanie formularza
Potrzebujesz pomocy?
Zapytaj eksperta
Pn - Pt. 7:00 - 16:00
Pomoc
Wydłużony zwrot do 30 dni
24 punktów w Loyality Club
Szczegóły
scroll to
3mk HARDY® Fusion Lens Protection™ - Ochrona widoczna w działaniu, niewidoczna na zdjęciach.
Nietłukące się szkło hybrydowe na Oukitel WP35/WP35 S
Wzmacnia obiektyw o 300%
maksymalna ochrona przed zarysowaniami i uszkodzeniami
Nie wpływa na jakość zdjęć i nagrań
pełna ostrość i naturalne kolory bez refleksów
Łatwy montaż
szybka aplikacja bez bąbelków, 4 komplety w zestawie
Więcej informacji
EAN5903108694582
Rodzaj produktuSzkło hybrydowe
Seria produktowaHARDY Fusion Lens Protection
Typ urządzeniaSmartfon
Marka urządzeniaOukitel
Model urządzeniaWP35, WP35 S
Instrukcja obsługiPobierz PDF
Grubość0.39 mm
Wzmocnienie na uderzeniado 300%
Gwarancja24 miesiące
Odporność na zarysowania7H (twardość według Wolfa-Wilburna, którą określa norma ASTM D 3363)
Zastosowane technologie
  • Elastyczna, niepękająca konstrukcja,
  • Antystatyczna powierzchnia,
  • Powłoka oleofobowa.
ZałącznikiInstrukcja bezpieczeństwa montażu i użytkowania szkła: pobierz PDF
Opinie
scroll to
Ratings & Reviews
Oceń ten produkt jako pierwszy
Inni klienci kupili również
Kabel 1m 12W 5V/2.4A 3mk Hyper Cable N-SERIES USB-A to Lightning 12W™ Black
Ocena:
80%
Kup do 20:45 - Wyślemy dziś
Darmowa dostawa!
Kabel 3m 10W 5V/2A QC 3.0 3mk Hyper Cable N-SERIES USB-C to Micro 10W™ Black
Ocena:
80%
Kup do 20:45 - Wyślemy dziś
Darmowa dostawa!
Kabel 2m 60W 20V/3A 3mk Hyper Cable N-SERIES USB-C to USB-C 60W™ Black
80%
Kabel 1m 10W 5V/2A QC 3.0 3mk Hyper Cable N-SERIES USB-C to Micro 10W™ Black
80%
Ładowarka sieciowa z wyświetlaczem TFT QC 4+ PPS USB-C USB-A 3mk incharge® Lumin 67W™
80%
Kabel Jack 3.5 mm - Jack 3.5 mm - 3mk Aux Cable
80%
Ładowarka sieciowa USB-C USB-A 3mk Hyper GaN PD Charger 65W™
80%
Kabel 1.2m 60W 20V/3A 3mk Hyper Cable N-SERIES USB-A/C to USB-C/Lightning™ Black
80%
Uchwyt kijek do selfie - 3mk HARDY MagSelfie Stick
80%
Powerbank 3mk PastelUp 10,000mAh 22.5W MagSafe QI USB-A USB-C Lightning Pink
80%
Ładowarka sieciowa 3mk Hyper GaN Charger 20W QC4+ PD PPS USB-C USB-A White
80%
Ładowarka sieciowa PD GaN 25W - 3mk Hyper Charger + Kabel USB-C
80%